PROLOGi II Rahvusvaheline Ärikonverents

8. veebruaril Tallinnas toimuva PROLOGi II Rahvusvahelise Ärikonverentsi peaesinejad on rahvusvaheliste suurkontsernide logistika valdkonna tippjuhid. Kutsun Teid konverentsile kuulama Amazon Logistics Euroopa endist asepresidenti Marek Rozyckit ja Ericssoni asjade interneti, transpordi ja logistika üksuste kliendisuhete juht Robert Mellinit. Just täna algas konverentsile registreerumine, mille jooksul 20 esimest pääsevad konverentsile soodushinnaga.
PROLOGi II Rahvusvahelise Ärikonverentsi peaesinejad
• Mees, kes teab kõige paremini, milline peab olema ettevõtte e-kaubanduse strateegia, et olla edukas turul, kus üha enam võimutseb Amazon – Amazon Logistics Euroopa endine asepresident Marek Rozycki.
• Kuidas juhtida Ericssonis ligi 400 miljoni eurost lao- ja jaotusprogrammide eelarvet ning leida kokkuhoiuvõimalusi, mis oma suuruses rabavad? Tema teab: Ericssoni asjade interneti, transpordi ja logistika üksuste kliendisuhete juht Robert Mellin.
• Ta ei ole tavaline koolitaja, kellel on lihtsalt tugevad teoreetilised teadmised. Ta on omal nahal kogenud kõikvõimalike stsenaariume, mida ühel ostjal tuleb ligi 20-aastase ametiaja jooksul läbi elada. Oma kogemusega on ta aidanud mitmetel organisatsioonidel teha edukamaid ostuotsuseid ja säästa kümneid miljoneid dollareid – ostu- ja müügiläbirääkimiste koolitaja Jack Quarles.
• 15 aastase finantssektori kogemusega ekspert, kes oskab vastata küsimustele nii ettevõtete börsile mineku kohta, kui ka selgitada Bitcoini olemust aga loodetavasti anda ka vastust, kas viimane on lihtsalt massipsühhoosi ilming või reaalne väärtus – Nasdaq Tallinna juhatuse esimees Kaarel Ots.
• Mobiilne juhtimine massidesse, ehk muutustega kaasas käiv ettevõte peab teadma, et üha enam levib ajutiste ehk mobiilsete juhtimismeeskondade moodustamine. Need meeskonnad aitavad ettevõtetel läbi viia üleminekujuhtimist, muudatuste juhtimist jmt, et ettevõte liiguks oma arenguteel kiiremini edasi. Eela Velström selliste juhtimismeeskondade kokkupanemisega tegelebki.
Konverentsil on kokku üle 10 esineja. Lugege konverentsi esinejate kohta rohkem SIIT.

Olge konverentsile registreerumisel esimeste seas, sest vaid 20 esimest saavad konverentsi pääsme praegu kehtivate soodushindadega.
Erihinnad, 20 esimest pääset konverentsile:
• 4 või enam osalejat erihind 149€ + km (Tavahind 189€ + km)
• 3 osalejat, erihind osaleja kohta 189€ + km (Tavahind 229€ + km)
• 2 osalejat, erihind osaleja kohta 229€ + km (Tavahind 269€ + km)
• 1 osaleja erihind 249€ + km (Tavahind 299€ + km)
PROLOG-i liikmetele erihind 159€ + km/osaleja (Tavahind 189€ +km)
Registreerida saab SIIN.

Saa osa ka valdkonna tipp-proffide koolitustest
Konverentsi kaks peaesinejat, Amazoni endine asepresident Marek Rozycki ning ostu- ja müügiläbirääkimiste guru Jack Quarles, viivad kahel päeval läbi avalikud töötoad.
• 9. veebruar 2018 Marek Rozycki avalik töötuba „Mida on võimalik õppida Amazoni kogemusest – e-kaubanduse, logistika, tarneahela strateegiad“.
Koolituse tulemusena saate koostada oma e-kaubanduse strateegia, mis on veebikaubanduse turul võimeline konkureerima Amazoniga. Lugege Rozycki töötoa kohta lähemalt SIIT.
• 7. veebruar 2018 Jack Quarlesi „Läbirääkimiste meistriklass“.
Võimalus osaleda taas koolitusel, mis kaks aastat tagasi Eestis välja müüdi. Jack Quarles teab, kuidas läbirääkimiste abil vähendada kulusid ja kasvatada kasumit. Koolitusel peavad kindlasti osalema ostu- kui müügiinimesed, kes soovivad mõista läbirääkimistel teise poole vajadusi, et ostja ja müüja jõuaksid ühise mõistmiseni ja mõlemaid pooli rahuldava tulemuseni. Lugege Quarlesi koolituse kohta lähemalt SIIT.

Avalike koolituste hinnad:
• 4 või enam osalejat, hind osaleja kohta 299€ + km
• 3 osalejat, hind osaleja kohta 300€ + km
• 2 osalejat, hind osaleja kohta 350€ + km
• 1 osaleja hind 399€ + km
PROLOG-i liikmetele osalushind 299€ + km
Registreerida saab SIIN.
PROLOGi Rahvusvahelise Ärikonverentsi kuldsponsori paketi raames on võimalik Marek Rozycki või Jack Quarlese koolitusi tellida ka ettevõtte sisekoolitusena. Pakkumise saamiseks palun võtta ühendust Martin Kivimäega telefon 5666 7056, e-post martin.kivimae@prolog.ee.

Parimate soovidega
Peep Tomingas,
Eesti Tarneahelate Juhtimise Ühingu PROLOG juhatuse liige ja konverentsi programmijuht