Märtsis algab EASi Ärimudeli ja Strateegia praktikumide sari

Tegemist on EASi programmidega, mis on suures osas rahastatud EASi poolt. Osalevatel ettevõtetel tuleb tasuda vaid ca 10%line omaosalus.
Strateegia praktikum sobib paremini pigem suurematele ettevõtetele, Ärimudeli praktikum eelkõige selliste ettevõtetele, kes on huvitatud leidma kasvuvõimalusi läbi digitaliseerimise lahenduste.

STRATEEGIA PRAKTIKUM
Praktikumi viib läbi Priit Karjus, kes on muuhulgas aidanud strateegiat välja töötada näiteks Krimeltel, Nordecon Betoonil, Esteve Terminalil, Reaalprojektil ja paljudel teistel ettevõtetel. Ta kuulub ka mitmete ettevõtete nõukogusse. Siit videost saate veidi aimu Priidu stiilist koolitajana: VIDEO.

Praktikumi teemadeks on omanike ja ettevõtte ambitsioon, strateegilised valikud turgude ja tegevusvaldkondade osas, tegelikud konkurentsieelised, juhtimine ja strateegia elluviimine. Kõik need teemad saate praktikumi ajal oma meeskonna ja mentoriga läbi arutada. Igapäevase äritegevuse kõrvalt on tihti muidu keeruline selleks aega leida.

Lisaks Priidule on praktikumis mentoriteks Jari Kukkonen, Andro Kullerkupp, Indrek Saul ja Andres Pukspuu (tutvustused). Kindlasti leiate nende seast endale sobiva mentori. Teie kasutada on 20 mentortundi programmi jooksul.

Programmi lisainfo ja registreerumine: https://www.eas.ee/teenus/strateegia-praktikum/

Grupp alustab 21. märtsil, järgmised kohtumised 11.04, 25.04, 16.05, 30.05, 13.06.
Praktikumi osalemistasu ettevõtte kohta (2-3 osalejat) on 915 eurot +km.

ÄRIMUDELI PRAKTIKUM
Ärimudeli praktikum on sisuliselt innovatsiooniprogramm, mis inspireerib teid kastist välja mõtlema ning otsima ideid ettevõtte kiiremaks kasvuks ja oma äritegevuse uuendamiseks. Praktikum on väga selle läbiviija Alar Kolki nägu, st palju tuleb juttu digitaaliseerimise mõjudest teie ettevõttele ja kuidas neid võimalusi hästi ära kasutada.

Siit videost saate veidi aimu praktikumi sisust ja Alari Kolki stiilist: https://www.facebook.com/seb.eesti/videos/10155177827582810/
Video on küll SEB programmist, kuid teema on väga sarnane sellele, mida me Ärimudeli praktikumis räägime.

Lisaks Alarile on praktikumis mentoriteks Mart Kikas, Heidi Kakko, Riivo Anton, Indrek Maripuu, Indrek Saul, Yrjö Ojasaar (tutvustused). Teie kasutada on 10 mentortundi programmi jooksul.

Programmi lisainfo ja registreerumine: https://www.eas.ee/teenus/arimudeli-praktikum/

Grupp alustab 15. märtsil, järgmised kohtumised 29.03, 12.04, 26.04 ja 9.05.
Praktikumi osalemistasu ettevõtte kohta (2-3 osalejat) on 540 eurot +km.

Registreerumise tähtaeg on mõlema programmi puhul 19. veebruar, kuid soovitan avalduse esimesel võimalusel teele panna kuna mõlemas programmis saab osaleda ainul 8 ettevõtet.