FIATA diplomikoolituse õppemoodul “Ekspedeerimise alused” alustab jaanuaris 2014.

Rahvusvaheliselt tunnustatud FIATA diplomikoolitus algab jaanuaris 2014 „Ekspedeerimise aluste“õppemooduliga

 

 FIATA DIPLOMA koolituse põhieesmärgiks on valmistada inimesi ette oskuslikuks tegutsemiseks ja edukaks toimetulekuks rahvusvahelises ekspedeerimises. Koolitus koosneb 13 moodulist. Kõik moodulid edukalt läbinu omandab ekspedeerimisalase pädevuse ja saab peale lõputöö sooritamist rahvusvaheliselt tunnustatud FIATA DIPLOMA.

Samal ajal annab moodulõppe süsteem võimaluse igaühele oma tööks vajalike oskuste ja teadmiste täiendamiseks ka üksikute teemade osas. Koolituse ülesehitus iseseisvate moodulitena annab ettevõttele suurepärase võimaluse oma töötajate erialase täiendkoolituse korraldamiseks iga töötaja ja ettevõtte vajadusest lähtuvalt.

 

Koolituse läbiviijaks on ELEA valinud kutsehariduses suurte kogemustega Tallinna Tehnikakõrgkooli.

 

Esimene moodul „Ekspedeerimise alused“ toimub 14.01-15.01, 21.01, 23.01, 29.01.2014 TTK tunnustatud õppejõu ja FIATA kursuse eest vastutava lektori Jüri Suursoo juhtimisel. Loengud toimuvad nimetatud kuupäevadel kl 9.00-16.00, kursuse maht 40 tundi.

 

Ekspedeerimise alused on ühtlasi sissejuhatav õppemoodul kogu kursusele. Käsitletakse veose saatjate ja saajate kommertslepingutest tulenevaid ootusi ekspedeerimisele ja sellest tulenevalt ekspedeerimise erinevaid aspekte.

Täiendav info TTK kodulehel: http://koolitused.tktk.ee  või tel 6664553, 53458382

Kursusele registreerimine e-maili teel: koolitus@tktk.ee  (Viktoria Lehtmets)