7. juunil k.a. toimub Logistikalahenduste Aastakonverents Muuga sadamas

Logistikalahenduste Aastakonverents toimub taas 7. juunil Muuga sadama konverentsikeskuses. Tänavuse konverentsi põnevaimad lahendused on ladudest. Omniva toob logistikavalikkuse ette esmakordselt oma plaanid, millised hakkavad olema tehnoloogia ja protsessid nende uues terminalis, millest on lubatud teha Baltimaade kaasaegseim logistikakeskus. Lahenduste teema toob Eestisse esinema ka Baltimaade suurima e-kaubandusettevõtte Pigu (Eestis tuntud kaubamärgi Kaup24 all) peadirektori Dainius Lilys’i, et rääkida ettevõtte lao automatiseerimise näidetest. Kolmas näide tehnoloogilistest uuendustest laos tuleb Saku Õlletehaselt, kes sai äsja valmis poolautomaatse lao.

Tehnoloogiast tuleb konverentsil juttu ka teistes ettekannetes. Tallinna Sadam sai endale mõni aeg tagasi juhi info- ja telekommunikatsiooni sektorist. Ja kohe ongi sadamal näited, et IT-ga saab logistikas palju muuta. Tallinna Sadama juht Valdo Kalm räägib esimestest edulugudest, kuidas IT-lahendustega on logistika muudetud sujuvamaks.

Põnev teema on Pirko Konsal, kes on praegu ka Riigikantselei autonoomsete masinate ekspertrühma juht. Tema juhitav ekspertrühm valmistab ette pinna, et Eestisse jõuaksid erinevad isejuhtivate sõidukite testimise projektid. Tal on sõnum, et nendes projektides saavad kaasa lüüa kõik ettevõtted. Konverentsil kuulete täpsemalt.

Mõni nädal enne konverentsi toimub üks maailma olulisemaid logistikamesse Münchenis. Kellel seal seekord jääb käimata, siis messi põnevamad lahendused jõuavad konverentsile tänu Tarneahelate Juhtimise Ühingu PROLOG juhile Tõnis Hintsovile ja logistikaekspert Ain Tulvile.

Vaadake kogu konverentsi kava SIIT.

Nagu eelmisel korral, on ka seekord ELEA liikmetele konverentsil osalemine tavahindadest soodsam. Kuni 21. aprillini on märksõna „ELEA“ kasutades hinnad:

  • 3 osalejat, hind osaleja kohta 109€ + km (tavahind 159€ + km)
  • 2 osalejat, hind osaleja kohta 159€ + km (tavahind 189€ + km)
  • 1 osaleja hind 199€ + km (tavahind 239€ + km)

Registreeruda konverentsile saab SIIT.

Konverentsi kohta saab rohkem infot ja lisaküsimusi uurida programmijuhilt Martin Kivimäelt, telefon 5666 7056, e-post martin@logistikalahendus.ee