ELEAs ja ERAAs uued juhid: miks Toivo Kuldkepp pidi lahkuma?

Autovedajate seas tiirelnud küsimus, miks sunniti aasta alguses lahkuma ligi veerandsada aastat Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni juhtinud Toivo Kuldkepp ning miks vahetus mõni kuu hiljem ka president? Saade „Ärikliendid roolis“ võtab need küsimused luubi alla.

Viimase poole aasta jooksul on saanud uued tegevjuhid nii Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsioon (ELEA), kui Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon (ERAA). Viimane sai äsja ka uue presidendi.

ELEA uueks juhatuse liikmeks sai Herkki Kitsing, ERAA uueks peasekretäriks Andres Tootsman ning presidendiks Jaak Kivisild. „Ärikliendid roolis“ kutsus saatesse Herkki Kitsingu ja Jaak Kivisilla, et nad tutvustaksid nii ennast kui seda, millised muudatused kõnealuseid organisatsioone ees ootavad.

Jaak Kivisild tõi pisut valgust ka ERAA telgitagustesse ning selgitas, miks kutsuti jaanuaris oma kohalt tagasi ligi veerandsada aastat ERAA-d juhtinud Toivo Kuldkepp.
Vestlust juhib Logistikauudised.ee juht Tõnu Tramm, saadet toetab Neste Eesti.

Loe pikemalt ja kuula saadet: https://www.logistikauudised.ee/saated/2021/04/22/eleas-ja-eraas-uued-juhid-miks-toivo-kuldkepp-pidi-lahkuma