ELEA-ga liitus DHL Express Estonia AS

Meil on suur rõõm teatada, et vastavalt ELEA nõukogu otsusele 2.2 Võtta vastu ELEA täisliikmeks DHL Express Estonia AS alates 21.04.2022.

DHL – maailma juhtiv logistikaettevõte

DHL on logistikatööstuse silmapaistev kaubamärk. DHLi osakonnad pakuvad laiahaardelist logistikateenuste valikut, mis ulatub riiklikust ja rahvusvahelisest pakiveost, e-kaubanduse tarneteenustest ja täitmislahendustest, rahvusvahelisest ekspressteenusest, tee-, õhu- ja meretranspordist kuni tööstusliku tarneahela halduseni. Tänu enam kui 220 riigis ja territooriumil paiknevale 380 000 töötajale ühendab DHL turvaliselt ja usaldusväärselt inimesi ning ettevõtteid, võimaldades seeläbi ellu viia globaalseid jätkusuutlikke kaubavooge. Kasvuturgudele ja tööstustele (k.a tehnoloogia, loodusteadused ja tervishoid, masinaehitus, tootmine, energia, autotööstus ja jaemüük) välja töötatud erilahendused on aidanud DHLil end otsustavalt määratleda kui kogu maailma logistikaettevõtet.

DHL kuulub kontserni Deutsche Post DHL Group. Kontserni 2021. aasta müügitulu ületas 81 miljardit eurot. Tänu jätkusuutlikele äritavadele ning ühiskonnale ja keskkonnale pühendumisele annab kontsern maailmas oma positiivse panuse. Deutsche Post DHL Groupi eesmärk on muuta logistika 2050. aastaks heitevabaks.

Rohkem infot leiate: www.dhl.ee